Twinson tarasy

Elewacja Twinson Wall Premium / Nowoczesne elewacje

Wykończenie fasady nadaje domowi charakteru i stylu, a jej remont zawsze wiąże się z dużymi kosztami. Dlatego warto wybrać przemyślane rozwiązania, które sprawią że elewacja będzie piękna i trwała przez wiele lat. Deszcz, śnieg, promienie UV i zmienne temperatury to czynniki, które potrafią w krótkim czasie zniszczyć najtwardsze nawet gatunki drewna zamontowanego na elewacji. Doskonałym rozwiązaniem, zarówno z estetycznego, jak i praktycznego punktu widzenia jest system elewacyjny Twinson. Twinson to kompozyt drewna i PVC, który cechuje się wyjątkową trwałością, dzięki czemu elewacja nie wymaga konserwacji i mimo upływu lat pozostaje wciąż piękna i funkcjonalna. Twinson Wall Premium to również kompleksowe rozwiązania montażowe zapewniające specjalistyczne profile wykończeniowe (uwzględniające konieczną wentylację) i opatentowane łączniki, które gwarantują szybki i prawidłowy montaż.

Nowoczesne elewacyjne Twinson dostępne są w 3 wersjach kolorystycznych: w kolorze grafitowym 502, korzennym brązie 504 oraz stalowym 510. Wraz z systemami tarasowymi Twinson pozwalają na spójną i ciekawą architektonicznie aranżację przestrzenni. Twinson to technologia, która powstała z troski o nasze środowisko naturalne. Deski kompozytowe mogą być w pełni poddane recyklingowi i ponownie wykorzystane. Do produkcji materiału Twinson wykorzystywana jest szybko rosnąca sosna, przez co ograniczamy wycinkę lasów tropikalnych. Wyjątkowe właściwości systemów elewacyjnych Twinson gwarantuje znak jakości Niemieckiego Instytutu VHI.

Nowoczesne elewacje Twinson to piękno i komfort,
z którego będziesz cieszyć się przez długie lata.

Jako OWA-dekor oferujemy montaż i fachowe doradztwo.
Zachęcamy do złożenia zapytania poprzez nasz formularz

Kolorystyka systemu elewacyjnego Twinson Wall Premium

UWAGA: Ze względu na zawartość w deskach włókien drewna poszczególne deski, zwłaszcza te pochodzące z różnych partii produkcyjnych, mogą nieznacznie różnić się od siebie kolorystycznie. Aby uzyskać naturalny efekt, deski powinny być wymieszane przed zamontowaniem. Na tarasach częściowo zadaszonych, gdy następuje nierównomierne namakanie desek, mogą pojawić się na nich plamy wodne. Należy je zmywać, spłukując obficie wodą, z ewentualnym użyciem środków i narzędzi czyszczących. Plamy wodne nie wpływają negatywnie na właściwości desek i nie stanowią ich wady. Więcej na temat czyszczenia można przeczytać tutaj: środki do pielęgnacji TWINSON

502 GRAFITOWY

510 STALOWY

504 KORZENNY BRĄZ

Przykładowe realizacje