Twinson tarasy

Wyją tkowe tarasy kompozytowe we Wrocławiu

Firma OWA-dekor to oficjalny dystrybutor belgijskich  systemów tarasowych i elewacyjnych  Twinson we Wrocławiu. Dzięki długiej współpracy z firmą Deceuninck, odpowiedzialnej za produkcję marki Twinson  możemy sprostać wymaganiom co do jakości wykonania i doradztwa technicznego nawet w wyjątkowo trudnych  przypadkach.

Deska kompozytowa TWINSON występuje w 6 kolorach w systemach
Essential Terrace, Essential XL i Character Massive.

W systemie Majestic Massive Pro dostępne są 4 kolory. Deski wykonywane są metodą koekstruzji. Rdzeń wykonany z kompozytu o podwyższonej stabilności na zmiany temperatury i małej nasiąkliwości, różni się minimalne kolorem od wierzchniej warstwy użytkowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu deska kompozytowa TWINSON charakteryzują się niską rozszerzalnością (2mm/1mb) i wysoką klasą odporności na działanie ognia (Bfls1). Oprócz tego, należy pamiętać, że TWINSON to produkt pół-naturalny. W jego skład wchodzi drewno, dlatego też kolor podlega zmianom pod wpływem czynników zewnętrznych a po pewnym czasie stabilizuje się. Powierzchnia szczotkowana i nieszczotkowana uzyskuje ten sam odcień.

W 2018 roku uruchomiliśmy skład fabryczny TWINSON. Dzięki temu możemy zaproponować nie tylko atrakcyjne ceny lecz również szybkie terminy realizacji zamówień.

Możemy zapewnić, że nasze doświadczenie w  sprzedaży i montażu tarasów sprosta oczekiwaniom naszych klientów.

Produkty TWINSON to najwyższa jakość kompozytu dostępna na rynku.

Więcej na temat produktów w dziale:  SYSTEMY TWINSON

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEJ FIRMOWEJ STRONY